Startuper, producent i projektant gier. Od pięciu lat w branży elektronicznej rozrywki, a od dwóch przedsiębiorca realizujący własne projekty. Ambitny marzyciel, szukający ciekawych pomysłów i inicjatyw. Prywatnie – fan i twórca horroru w każdej formie, muzyk-amator i wielbiciel sushi.

Cześć,

jestem Patryk Polewiak i zajmuję się tworzeniem gier wideo oraz poszukiwaniem nietypowych pomysłów na biznes. Mieszkam w Krakowie, od kilku lat profesjonalnie projektuję elektroniczne światy. Skupiam się na horrorach, które pod każdą formą należą do mojego ulubionego gatunku. Kręci mnie psychologia i tematyka startup’owa, a jednym z moich zajęć jest gra na instrumentach. W wolnych chwilach rozwijam swój warsztat pisarski, rysowniczy oraz filmowy.  

Aktualnie, wraz z moim wspólnikiem, zajmuję się prowadzeniem i rozwijaniem firmy Polyslash, gdzie projektuję gry i zarządzam procesem produkcji. Wchodząc na rynek stworzyliśmy horror „Phantaruk” by następnie przenieść się w czasy Rewolucji Francuskiej za sprawą aktualnie tworzonej produkcji.

Do zobaczenia. 🙂

Linkedin
Facebook